Підбили підсумки роботи закладів охорони здоров’я Ананьївського району за 2016 рік – ЧОРНОМОРСЬК СЬОГОДНІ

Підбили підсумки роботи закладів охорони здоров’я Ананьївського району за 2016 рік

голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук провів чергову апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади району про це повідомляє АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ з посиланням на Ананьївску РДА.

Під час наради було заслухано доповідь головного лікаря КУ «Ананьївська центральна районна лікарня» Анатолія Койчева про підсумки роботи закладів охорони здоров’я Ананьївського району за 2016 рік. Як поінформував доповідач, мережа лікувально-профілактичних закладів району складається з Центральної районної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, до складу якого входять 4 лікувальні амбулаторії та 22 фельдшерсько-акушерських пункти.

У 2016 році до лікарів району на амбулаторному прийомі зареєстровано 139166 відвідувань, вдома -9305.

За рік у порядку періодичних оглядів оглянуті підлягаючі контингенти серед дорослого населення 2479. Серед підліткового населення 854 дитини. Серед дитячого населення до 15 років оглянуто 3650 дітей.

В оглядовому кабінеті оглянуто 5254 жінки.

Протягом року на стаціонарному лікуванні перебувало 4887 хворих.

Також, доповідач ознайомив із статистичними даними щодо показників захворюваності на туберкульоз, хвороби, які передаються статевим шляхом, алкоголізм та наркоманію, ВІЛ-інфекції.

Серед основних проблем, як і протягом останніх років, залишається кадрове забезпечення.

Заслухавши доповідача, головуючий дав доручення терміново укласти договір з аптечними закладами ВАТ «Фармація», що забезпечення пільгових категорій населення району безкоштовними ліками. Відповідно до кошторису на зазначені цілі передбачено 40 тисяч гривень.

Не менш обговорюваним було питання реформування медичної галузі в нашій державі, а саме створення Госпітальних округів. Постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 932 затверджено Порядок створення госпітальних округів. Госпітальні округи створюються з метою організації мережі закладів охорони здоров’я у спосіб, що дасть змогу забезпечити: гарантований своєчасний доступ населенню до послуг вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги належної якості;

ефективне використання бюджетних коштів, що спрямовуються на забезпечення фінансування вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги;

створення умов для підготовки закладів охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, до функціонування в умовах управлінської та фінансової автономії та надання медичної допомоги в межах договорів про медичне обслуговування населення з головним розпорядником бюджетних коштів.

 Створення госпітальних округів здійснюється на основі поєднання таких принципів:

безпечність та якість медичної допомоги на основі доказової медицини;

своєчасність доступу до медичної допомоги;

економічна ефективність — забезпечення максимально можливої якості медичної допомоги за умови раціонального та ощадливого використання бюджетних коштів.

Серед основних критеріїв визначення складу та меж госпітального округу  є те, що багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування першого рівня повинна забезпечувати надання медичної допомоги не менш як 120 тис. осіб.

Відповідно до зазначеної Постанови центром госпітального округу визначається населений пункт, як правило, місто з населенням понад 40 тис. осіб, в якому розміщена багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування другого рівня.

«Говорити про те, що в м.Ананьєві не буде лікарні сьогодні не можна. Однозначно залишається Дитяче відділення, Інфекційне відділення, а також можливо Пологове відділення. Будуть працювати лікарі загальної практики сімейної медицини. Залишиться лікарня планового лікування», – наголосив Анатолій Койчев.

З аналізом роботи КЗ «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги» виступив головний лікар ЦПМСД Валерій Ченчик. Як зазначив доповідач, у структуру центру входять 4 амбулаторії загальної практики сімейної медицини та 22 фельдшерські пункти. Структурними підрозділами центру обслуговується все населення району. За 2016 рік до лікарів амбулаторій зареєстровано 42171 відвідування, з них 33107 на прийомі та 9064 вдома. До медперсоналу ФАПів зареєстровано 80407 звернень, у тому числі 50395 на прийомі та 30012 вдома.

У 2016 році було придбано електрокардіограф, тонометри, запчастини для автомобілів, три комп’ютери з багатофункціональним пристроєм.

Впродовж 2016 року було проведено поточні ремонти у двох амбулаторіях та п’яти ФАПах.

Серед основних проблем, на які звернув увагу доповідач, є кадрове забезпечення, а також застаріла матеріально-технічна база та низький рівень фінансування центру.

Заслухавши доповідача голова райдержадміністрації наголосив на необхідності більш тісної співпраці з сільськими радами, у тому числі і у вирішенні питання із проведенням ремонтів приміщень сільських закладів охорони здоров’я. Крім того, доручив підготувати перспективний план розвитку ЦПМСД на 2017 рік.

Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації з 06 по 10 лютого 2017 року поінформувала начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Людмила Самсонова.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Самые страшные места в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*