У Ананьївці хочуть покращити шкільні умови – ЧОРНОМОРСЬК СЬОГОДНІ

У Ананьївці хочуть покращити шкільні умови

Останнім часом одним з ключових та досить обговорюваних питань в районі є стан забезпечення навчальних закладів продуктами харчування та, відповідно, організації харчування дітей в школах району. Це і стало основним лейтмотивом чергової наради за участю директорів загальноосвітніх навчальних закладів району, в якій прийняли участь голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук, голова районної ради Валентин Мокряк та депутати районної ради Давид Найфлейш (БПП), Федір Кузя (БЮТ)  про це повідомляє АНАНЬЇВ СЬОГОДНІ з посиланням на Ананьївску РДА.
Звертаючись до присутніх Дмитро Маковейчук поінформував про вжиті райдержадміністрацією заходи щодо виконання та перевиконання планових показників районного бюджету. А, це і проведення роботи по легалізації заробітної плати та збільшення розміру мінімальної заробітної плати, надходження податків за користування землею та від проведення земельних аукціонів і т. ін. Саме завдяки отриманим коштам з перевиконання вдалося наприкінці минулого року преміювати педагогічних працівників і, як наголосив голова райдержадміністрації, дана практика буде продовжена і у 2017 році. Понад 4,5 млн. грн. було витрачено на розвиток інфраструктури, ремонт приміщень закладів освіти, медицини та культури. «Майже 3 млн. грн.. перейшли як вільний залишок на поточний рік. Певні кошти вільного залишку є по кожній сільській раді. Я дуже прошу вас більш тісніше співпрацювати з депутатами та сільськими головами, які сьогодні готові допомогти закладам освіти. Для цього є механізм, передбачений рядом розпорядчих документів», – зазначив Дмитро Маковейчук.
Далі очільник району поінформував про результати проведеної нещодавно зустрічі представників Ананьївщини з головою обласної державної адміністрації Максимом Степановим, під час якої було обговорено ряд важливих соціально-економічних та суспільно-політичних питань. Голова облдержадміністрації досить уважно вислухав кожне підняте проблемне питання, по окремим з них одразу дав ряд відповідних доручень керівникам обласних структур. «Це була знакова зустріч. Ми залучилися підтримкою керівництва області у проведенні вкрай необхідних соціально-економічних реформ, серед яких сприяння розвитку бізнесу, що у свою чергу сприятиме збільшенню кількості робочих місць, а відтак сприятиме покращенню добробуту жителів Ананьївського району», – наголосив Дмитро Сергійович.
Досить значну увагу голова райдержадміністрації приділив розгляду питання постачання до навчальних закладів якісних продуктів харчування та загалом організації харчування учнів шкіл району. «Я дуже сподіваюсь, що після сьогоднішньої нради питання з харчуванням буде закрито. Ми спільно повинні докласти максимум зусиль за для того, щоб у жодної людини не виникало ніяких питань щодо харчування дітей, якості продуктів харчування і т.ін. Щоб не виникало жодних стуацій, які б могли вплинути на сталий соціально-економічний розвиток району. Я особисто контролюватиму питання забезпечення шкіл якісними продуктами харчування та завжди відкритий до конструктивного вирішення будь-яких проблем. Прошу вас мене особисто інформувати про будь-які проблемні ситуації», – наголосив голова райдржадміністрації.
Впродовж слів голови райдержадміністрації, голова районної ради Валентин Моряк наголосив на тому, що незважаючи на те, що сьогодні є певний дефіцит бюджету, є впевненість у тому, що спільними діями вдасться все вирішити. «Що стосується харчування дітей, то ми всі розуміємо – це першочергове завдання усіх гілок влади. Саме головне – якість продукції, яка постачається. Як приклад, виявлені окремі недоліки було оперативно вивчено і усунуто», – зауважив Валентин Мокряк. Крім того, голова районної ради зупинився на планах щодо розвитку інфраструктури району та ремонту доріг в наслених пунктах.
Своє бачення ситуації із почтачанням продуктів харчування висловив депутат районної ради Федір Кузя, який вчергове наполягав на необхідності створення комісії з числа депутатів районної ради, громадських організацій, батьків для перевірки продуктів харчування, які постачаються до шкіл району.
Досить детально пояснив ситуацію з постачанням продуктів депутат районної ради Давид Найфлейш та запевнив, що уся продукція відповідає і у подальшому відповідатиме вимогам та гостам.
Про те, які продукти постачаються до навчальних закладів, їх якість поінформували директори ряду навчальних закладів, при цьому наголосили, що запропоновані перевірки дещо заважають та відволікають від виконання ними своїх безпосередніх посадових обов’язків. Усі вони були одностайні у тому, що ситуація із харчуванням у школах на сьогодні стабільна, продукти якісні та відповідають вимогам.
Підсумовуючи обговорені на нараді питання начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Колойденко в чергове наголосив на тому, що директори шкіл несуть песональну відповідальність за організацію харчування в школах та в разі виявлення неякісних продуктів харчування повертати їх постачальнику.
Крім того на нараді було обговорно ряд інших питань, а саме проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році, замовлення документів про освіту випускникам 9 та 11 класів, безпечне перебування учнів в навчальних закладах та ін.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Самые страшные места в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*